دانلود کتاب
  1. کتاب فرهنگ فارسی
  2. برای دانلود متن کامل کتاب فرهنگ فارسی ایمیل خود را وارد نمایید.
  3. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر

مطالب جدید را در ایمیل خود ببینید

سخن سردبیر

با سلام ، پایگاه علمی پژوهشی ایران در فضایی جدید به فعالیت خود ادامه می دهد . نظرات و توجه ویژه بازدیدکنندگان ما را بر آن داشت تا فضایی بهتر از قبل برای تلاشگران عرصه علم و پژوهش فراهم نماییم . محبت نموده و ما را از نظرات ارزشمندتان مطلع فرمایید. نظرات خود را می توانید به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایید. سایت قدیم ایران پژوهش در آدرس جدیدی قرار گرفته است.برای مشاهده نسخه قبلی سایت اینجا کلیک کنید.

داغترین مطالب

ایران پژوهش - ایران پژوهش

دانلود کتاب بخش پوستر در همایش ها

پنج شنبه, 27 فروردين 1394 ساعت 06:46 نویسنده:
بازدید: 26 بار

همایش های علمی دارای بخش های مختلفی می باشد که یکی از بخش های مهم آن بخش ارایه مقالات به صورت پوستر می باشد . این کتاب راهنمای بسیار خوبی در ارتباط با بخش پوستر همایش های علمی می باشد .

متن کامل این کتاب را در ادامه مطلب در بخش بارگیری پیوست ها دانلود نمایید .

مدیریت همایش های علمی و حرفه ای

پنج شنبه, 27 فروردين 1394 ساعت 06:34 نویسنده:
بازدید: 27 بار

سالانه همایش های مختلفی در سطح کشور و جهان برگزار می گردد. این همایش ها اگر بر اساس مبانی علمی و دانشگاهی نباشد مطمئنا اثر بخشی آنها نیز کم خواهد بود . این کتاب راهنمای مناسبی برای برگزاری همایش های علمی خواهد بود . 

متن کامل کتاب را در ادامه مطلب در بخش بارگیری پیوست ها می توانید دانلود نمایید .

دانلود کتاب مدیریت ارتباطات علمی

پنج شنبه, 27 فروردين 1394 ساعت 06:18 نویسنده:
بازدید: 24 بار

 مهم‌ترین بستر برای توسعهء دولت الکترونیکی، پایگاه‌های وب هستند که نقش رابط بین دولت و شهروندان را ایفا می‌کنند. با این وجود، ساخت پایگاه‌های وب برای این سازمان‌ها باید با هماهنگی با یک‌دیگر صورت گیرد تا در طول زمان با مجموعه‌ای نامتقارن و ناموزون از پایگاه‌های وب دولتی رو‌به‌رو نشویم. از سوی دیگر اگر پایگاه‌های وب سازمان‌های دولتی از الگوی نسبتاً مشابهی پیروی کنند، کار با آنها تکراری و عادی می‌شود و کاربران می‌توانند با کمترین درگیری فکری از آنها استفاده کنند. در طراحی پایگاه‌های وب، مهم‌ترین و نخستین گام، طراحی محتوای آنهاست. بر‌ این ‌اساس، در این کتاب طرحی مناسب از اطلاعات و ارتباطات پایه برای پایگاه‌های وب دستگاه‌های دولتی ارائه می‌شود. به این منظور ابتدا مفاهیم دولت الکترونیکی و سپس در این چارچوب، چگونگی پیاده‌سازی پایگاه وب دستگاه‌های دولتی تبیین می‌گردند. در ادامه نیز محتوای پایگاه‌وب این گونه سازمان‌ها از جمله فهرست اطلاعات و ارتباطات پایه، ساختار راهبری، و ویژگی‌های مناسب اطلاعات ارائه می‌شوند. 

متن کامل کتاب را از ادامه مطلب قسمت بارگیری فایل دانلود نمایید.

كلن در كلش اف كلنز

جمعه, 21 فروردين 1394 ساعت 12:38 نویسنده:
بازدید: 43 بار
دسته: عمومی

ما دنبال نام و مشخصات كلن ها مي گرديم و مي توانيد  به شرط هاي بعد از ادامه ي مطلب مشخصات لازم را به ايميلاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدايميل بزنيد

8نكته مهم براي كلش اف كلنز

جمعه, 21 فروردين 1394 ساعت 12:27 نویسنده:
بازدید: 41 بار
دسته: عمومی

٨نكته ي مهم براي كلش اف كلنز كه بايد بدانيد...

 

(App store(ipad

جمعه, 21 فروردين 1394 ساعت 08:57 نویسنده:
بازدید: 38 بار
دسته: عمومی

باسلام تعريف از برنامه ي اپ استور ايپد و اپل

دانلود بازیtoca trainبرای اپل

دوشنبه, 17 فروردين 1394 ساعت 10:29 نویسنده:
بازدید: 65 بار
دسته: عمومی

دانلود بازی توکا تراین(toca train)از شرکت توکا بوکا...

دانلود فروت کرفت برای کامپیوتر

شنبه, 15 فروردين 1394 ساعت 11:18 نویسنده:
بازدید: 80 بار
دسته: عمومی

دانلود بازی فروت کرفت را برایتان ترتیب دادیم

اموزش فروت كرفت

دوشنبه, 23 خرداد 775 ساعت 00:00 نویسنده:
بازدید: 70 بار

اموزش كامل فروت كرفت در ٢فيلم برايتان ترتيب داديم كه مي توانيد ان ها را دانلود كنيد يكي از ان اموزش اجراي فروت كرفت بر روي كامپيوتر است و يكي ديگر ايپد بازي كردن با بازي فروت كرفت است مي توانيد ان ها را تماشا كنيد فيلم ها براي دانلود حجم زيادي ندارند و كيفيت هم دارند

فروت كرفت

پنج شنبه, 13 فروردين 1394 ساعت 08:19 نویسنده:
بازدید: 96 بار
دسته: عمومی

سوالات فنی ۱. فروت کرفت بر روی چه دستگاه هایی اجرا می‌شود؟ فروت کرفت در دو نسخه‌ی آندروید (Android) و آی-او-اس (iOS) ارایه شده است و بر روی اکثر تبلت‌ها و گوشی‌های اندرویدی متوسط به بالا (با سیستم عامل ۴ و بالاتر) و بر روی آیفون، آیپاد و آیپد از نسخه‌ی ۶ به بعد اجرا می‌شود. ۲. من یک خرید انجام داده‌ام، اما پس از کسر پول از حساب بانکی، طلای خریداری شده اضافه نشد؟ اگر تراکنش بانکی شما موفق و خرید شما در کافه بازار یا سیبچه ثبت شده باشد، می توانید با انتخاب مجدد همان بسته‌ی طلا آن را تهیه کنید. در این حالت سیستم باید به صورت خودکار خرید قبلی شما را تشخیص بدهد و نباید شما را به درگاه بانک یا کافه بازار ببرد. همچنین در تراکنش های ناموفق بانکی، بانک به صورت خودکار پول را حداکثر تا ۲۴ بعد به حساب شما باز می‌گرداند. + اگر مشکل به این روش حل نشد لطفا این دو مورد را انجام دهید.